Moderné, efektívne, jednoduché a najmä bezpečné riešenia

Moderné, efektívne, jednoduché a najmä bezpečné riešenia pre poriadok vo vašej firme. To všetko online bez potreby prevádzkovať drahý hardware. Aj to je dôvod, prečo sa naši zákazníci rozhodli využívať práve Office 365.

Kontaktujte nás a zistite, ako využiť produkt Office 365 naplno!

 

 

Všetky potrebné aplikácie v jednom balíku aj online

Aplikácie, ktoré poznáte z balíka Microsoft Office, môžete teraz využívať, okrem lokálnej inštalácie, už aj online. Zdieľajte medzi sebou dokumenty, tabuľky a prezentácie a objavte nové možnosti tímovej spolupráce nástrojmi, ktoré už poznáte.

 

 

Nástroje pre komunikáciu

Povýšte emaily a komunikáciu na novú úroveň. Tímové nástroje, ako verejné zložky, zdieľanie kalendárov a kontaktov, organizovanie schôdzok a zasadacích miestností z akéhokoľvek zariadenia a k tomu všetkému pridajte možnosti video konferencií.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nástroje pre tímovú prácu

 

Vytvorte si vlastné bezpečné úložisko a webovú lokalitu pre zdieľanie a prácu s dokumentmi, na ktorých môžete spolupracovať v rámci organizácie a jednoducho v nich vyhľadávať. Využite tiež vstavané šablóny, ktoré umožňujú zjednodušiť bežné firemné procesy. Vytvorte si vlastnú sociálnu sieť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nástroje pre produktivitu

Chcete riadiť svoje projekty a mať prehľad nad úlohami? Chcete riadiť svoj tím a mať prehľad nad stavom všetkých požiadaviek a byť informovaní o dianí vo vašej firme? Na to je tu sada riešení pre plánovanie a automatizáciu procesov.