Potrebujete zabezpečiť komplexnú správu IT zariadení a sieti? Nechcete na to zamestnávať nového zamestnanca? Spoľahnite sa na nás a nemusíte si viac robiť starosti so žiadnymi technickými problémami. Pomôžeme vám dokonca aj so zjednodušením vašej práce, zabezpečíme vám vlastný software a všetok potrebný hardware. Potrebujete riešiť iba jednorázový problém? Sme pripravený vám pomôcť s akýmkoľvek IT problémom.

 

Komplexná správa IT

Máte vyriešenú otázku IT starostlivosti? Prežil by váš biznis bez prístupu k PC alebo notebooku? Ako by ste dopadli po páde vášho systému? Nemusíte mať vlastné IT oddelenie aby všetko fungovalo tak ako má. Dokážeme vám zaistiť pravidelnú a nepretržitú kontrolu 24/7 stavu vašich zariadení. Vy sa tak môžete plne sústrediť na svoj vlastný biznis a rast vašich príjmov. Za 15 rokov nášho fungovania sme sa postupne stali spoľahlivým partnerom mnohých spokojných klientov.

 

 
RIEŠENIE
 
EFEKTIVITA
 
PODPORA
 Vďaka pravidelnej kontrole vašich zariadení dochádza k včasnej detekcii problému a tým aj k jeho rýchlemu vyriešeniu.  Keď všetko funguje ako má, vaši zamestnanci pracujú rýchlejšie a dochádza k efektívnejšiemu využívaniu zdrojov.  K dispozícií sme každý pracovný týždeň od 8:00 do 16:30. Stačí ak nám iba zavoláte a sme vám automaticky k dispozícií.

 

S našou službou “Pravidelná starostlivosť” získate

  • údržbu všetkých zariadení a servera (vzdialeným prístupom alebo osobne)
  • správu a zabezpečenie antivírusovej ochrany servera, aktualizácie IS, softvérového vybavenia (vdialeným prístupom alebo osobne)
  • diagnostiku hardvérového alebo softvérového problému
  • hľadanie riešenia
  • servisný výjazd k zákazníkovi (v prípade potreby)
  • inštaláciu a nastavenie nových zariadení (v prípade potreby)
  • konzultačnú a technickú podporu
  • monitoring 24/7 - prehľadné sledovanie a vyhodnocovanie stavu servera

 

EXPRES PREDNOSTNÁ PODPORA

V prípade akútneho problému sme vám hneď k dispozícií. Spravíme všetko preto aby nedošlo k priamemu ohrozeniu vášho podnikania. S nami nezískavate iba samotnú službu ale hlavne tím školených profesionálov, ktorí tu budú pre vás k dispozícií každý pracovný týždeň, 8 hodín denne.